Zniesienie wiz – a rozwój linii lotniczych ?

Zniesienie wiz do Stanów Zjednoczonych po wielu latach oczekiwań stało się faktem. od 11 listopada 2019 roku Polacy mogą podróżować do USA bez dodatkowych formalności. Stało się to możliwe między innymi dzięki zmniejszeniu liczby odrzucanych wniosków o przyznanie wizy. Ogłoszenie tej decyzji przyniosło wiele radości i entuzjazmu związanego z perspektywą bezproblemowego podróżowania do USA i uniknięcia wielu wysiłków związanych z koniecznością uzyskania wizy na wjazd.

Bonusy na urlopowiczów

Możliwości spotkania się z rodziną i znajomymi, wyjazd na wymarzony mecz czy koncert, zwiedzanie pięknych krajobrazów i architektury – to wszystko sprawia, że wiele osób z wielką ulgą przyjęło ogłoszenie decyzji o przystąpieniu Polski do programu bezwizowego.
A kto jeszcze odniesie z tego korzyść? Decyzja o zniesieniu wiz do USA wiąże się z perspektywą rozwoju dla przewoźników lotniczych. Zwiększenie liczby osób podróżujących do Stanów Zjednoczonych może zwiększyć liczbę pasażerów przewoźnika o kilkanaście lub kilkadziesiąt procent. To nie tylko zyski finansowe dla linii lotniczych ale także możliwości utworzenia kolejnych połączeń lotniczych między Polską a USA.